Kariera

Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią doradztwa podatkowo-prawnego, której celem jest dostarczanie klientom usług najwyższej jakości.

Zaufanie jakim obdarzają nas klienci oraz nasze doświadczenie i kompetencje mają decydujący wpływ na wysokie pozycje zajmowane przez nas w rankingach firm doradztwa podatkowego.

Kogo szukamy?

Jesteśmy kancelarią, którą tworzą ludzie o ogromnej pasji, wiedzy i doświadczeniu. Nasz zespół stale się powiększa. Z przyjemnością zapraszamy do współpracy kandydatów, którzy posiadają najlepsze wykształcenie prawnicze i ekonomiczne (prawników, ekonomistów, doradców podatkowych) a także studentów IV i V roku studiów.

Co oferujemy?

Oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom oraz pracownikom administracji. W naszej Kancelarii stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Zależy nam na tym, aby nasi współpracownicy stale podnosili swoje kompetencje i efektywnie funkcjonowali w złożonych realiach biznesowych, dlatego też aktywnie wspieramy ich rozwój zawodowy zapewniając możliwość uczestniczenia w szkoleniach, konferencjach, studiach podyplomowych czy zajęciach na aplikacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a:

  • zdobyciem cennych doświadczeń zawodowych,
  • możliwością nauki od najlepszych specjalistów,
  • uczestnictwem w najciekawszych projektach realizowanych przez naszą kancelarię.

Jesteś osobą, która:

  • jest komunikatywna, zaangażowana, dokładna i odpowiedzialna,
  • myśli o stabilnej i jasnej ścieżce rozwoju zawodowego,
  • potrafi współpracować w zespole i dzielić się wiedzą,
  • czerpie satysfakcję z pełnych wyzwań projektów z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawa cywilnego,
  • chce się rozwijać,
  • trafnie definiuje priorytety,
  • ceni sobie – tak jak my – profesjonalizm, ale również życie prywatne

to zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@tomczykowscy.pl.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji”. Prosimy o przekazywanie wyłącznie dane wskazanych w punkcie 3 niniejszego dokumentu. W przypadku w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Kancelarię Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o. będzie oparte na Pani/Pana zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Pana/Panią dokumentów aplikacyjnych. Wyrażoną zgodę można cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Złóż aplikację

Junior Associate (Praktyka prawa korporacyjnego)

Czytaj

Associate (Ceny transferowe)

Czytaj

Managing Associate (Ceny Transferowe)

Czytaj