Associate (Ceny transferowe)

Kariera

Do zespołu CEN TRANSFEROWYCH poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASSOCIATE

OPIS STANOWISKA

Udział w projektach z obszaru cen transferowych; przygotowywanie opinii, alertów, artykułów prasowych z zakresu cen transferowych; sporządzanie analiz i dokumentacji cen transferowych; uczestnictwo w kontrolach z zakresu cen transferowych; analizowanie zmian w obszarze cen transferowych; regularne pisanie komentarzy i publikacji; bieżące doradztwo dla klientów z zakresu cen transferowych oraz wsparcie klientów w raportowaniu cen transferowych (informacja o cenach transferowych TPR). Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktów z klientami, nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami, wsparcie i koordynację pracy młodszych prawników w ramach praktyki oraz współpracę z innymi praktykami zaangażowanymi w realizację projektów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w cenionej i rozpoznawalnej na rynku praktyce,
  • pracę przy wymagających projektach dla znanych inwestorów prywatnych i grup kapitałowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • przestrzeń na „business development” i wsparcie w zakresie budowania marki osobistej,
  • przyjazną atmosferę i środowisko pracy,
  • Home Office i elastyczny czas pracy,
  • taras i strefę relaksu,
  • parking rowerowy z bogatym zapleczem,
  • nowoczesne i zarazem butikowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • 3-5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym, w szczególności w zakresie cen transferowych,
  • mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata,
  • znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • doświadczenie w pracy z klientem i umiejętność identyfikacji jego potrzeb,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i złożonymi projektami,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres:   rekrutacja@tomczykowscy.pl lub klikając w poniższe okienko „APLIKUJ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” dostępnym pod adresem: https://www.tomczykowscy.pl/kariera. Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Kancelarię Tomczykowski Tomczykowska  Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Złóż aplikację

Specjalista ds. finansów

Czytaj

Junior Associate (Praktyka prawa korporacyjnego)

Czytaj

Managing Associate (Ceny Transferowe)

Czytaj