Managing Associate (Ceny Transferowe)

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem Zespołu Cen Transferowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Managing Associate

OPIS STANOWISKA

Zarządzanie projektami w zakresie cen transferowych; przygotowywanie opinii, alertów, artykułów prasowych z zakresu cen transferowych; uczestnictwo w kontrolach z zakresu cen transferowych; bieżące doradztwo dla klientów z zakresu cen transferowych. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktów z klientami, nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami, przygotowanie i negocjowanie ofert oraz rozliczenie projektów, a także koordynację pracy prawników i doradców podatkowych w ramach praktyki oraz współpracę z innymi praktykami zaangażowanymi w realizację projektów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w cenionej i rozpoznawalnej na rynku praktyce.
  • Pracę przy wymagających projektach dla znanych inwestorów prywatnych i grup kapitałowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny.
  • Kierowanie zespołem w ramach praktyki i perspektywę awansu partnerskiego.
  • Przestrzeń na „business development” i wsparcie w zakresie budowania marki osobistej.
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy.
  • Home Office i elastyczny czas pracy.
  • Taras i strefę relaksu.
  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem.
  • Nowoczesne i zarazem butikowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • Minimum 8-10 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym, w szczególności w zakresie cen transferowych.
  • Uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata.
  • Doświadczenie w pracy z klientem i umiejętność identyfikacji jego potrzeb.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i złożonymi projektami.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1.
  • Wysokie umiejętności analityczne.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres:   rekrutacja@tomczykowscy.pl lub klikając w poniższe okienko „APLIKUJ”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” dostępnym pod adresem: https://www.tomczykowscy.pl/kariera. Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Kancelarię Tomczykowski Tomczykowska  Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Złóż aplikację

Specjalista ds. finansów

Czytaj

Junior Associate (Praktyka prawa korporacyjnego)

Czytaj

Associate (Ceny transferowe)

Czytaj