German Desk

Prawo

Oferujemy Klientom z niemieckiego obszaru językowego kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe. Opracowujemy pragmatyczne, pewne i bezpieczne rozwiązania spraw naszych Klientów. Jesteśmy uznanymi ekspertami na rynku polskim, co potwierdzają liczne wyróżnienia w rankingach polskich i międzynarodowych.

Aby zapewnić Klientom z Niemiec, Austrii i Szwajcarii jak najlepszy dostęp do naszych ekspertów i usług, stworzyliśmy zespół German Desk, którego zadaniem jest koordynowanie prac zespołów merytorycznych na rzecz klientów z niemieckiego obszaru językowego.

Naszym zespołem German Desk kieruje dr Joanna Schubel, która uzyskała tytuł doktora nauk prawnych na Uniwersytecie w Heidelbergu, jest autorem publikacji naukowych w języku niemieckim i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz międzynarodowych koncernów oraz przedsiębiorstw średniej wielkości z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

 

Jak działamy:

  • Do opieki nad projektem dedykowany jest prawnik mówiący biegle po niemiecku, który koordynuje prace zespołów zaangażowanych w sprawy Klienta;
  • W ten sposób zapewniamy Klientowi możliwość korzystania w jego języku ojczystym z szerokiego wachlarza naszych ekspertów i usług w łatwy, kompaktowy sposób;
  • Współpracujemy z kancelariami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii w celu zapewnienia jak najlepszej, kompleksowej obsługi projektów transgranicznych.

 

Zapraszamy do kontaktu.