Kancelaria Ożóg Tomczykowski wyróżniona w XVI Rankingu Firm i Doradców Podatkowych

01.04.2022

O kancelarii

Tylu powodów do świętowania dawno już nie było! Reprezentacja Polski w piłce nożnej w pięknym stylu awansowała na Mistrzostwa Świata w Katarze, a my po raz kolejny rozbiliśmy bank w Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennik Gazeta Prawna.

Nasi prawnicy aż w 4 kategoriach (na 8 zdefiniowanych) zajęli miejsca na podium! To najlepszy wynik spośród wszystkich kancelarii w kraju!

I tak:

  • Bartłomiej Biały uzyskał 2. miejsce w kraju w kategorii #PIT oraz 3. miejsce w kraju w kategorii #CIT – trzeci rok na podium w PIT oraz debiut w CIT dokładnie w dniu urodzin!
  • dr Jacek Matarewicz uzyskał 2. miejsce w kraju w kategorii #Akcyza – Jacku, to już powoli staje się tradycją – serdecznie gratulujemy!
  • Last but not least Anna Turska-Tomczykowska 3. miejsce w kraju w kategorii „Międzynarodowe Prawo Podatkowe” – to już kolejne wyróżnienie w tej kategorii do kolekcji!

Dziękujemy klientom za zaufanie i możliwość pracy przy tak złożonych i ciekawych projektach oraz naszym współpracownikom za wspólny wysiłek i zaangażowanie – wszak to sukces zespołowy.

Zgodnie z powiedzeniem:„Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz” – po krótkiej przerwie na świętowanie, wracamy do pracy.

18.04.2024

Dr Marta Mackiewicz nowym partnerem kancelarii. Pokieruje praktykami Technologii i Infrastruktury oraz Rozwiązywania Sporów

Czytaj

09.04.2024

Praktyki letnie dla studentów prawa 2024

Czytaj

05.04.2024

Zdobyliśmy dwa zwycięstwa i trzy wyróżnienia dla naszej kancelarii w 18. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego według Rzeczpospolitej

Czytaj

04.04.2024

Majowe warsztaty dla studentów prawa

Czytaj