Zdobyliśmy dwa zwycięstwa i trzy wyróżnienia dla naszej kancelarii w 18. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego według Rzeczpospolitej

05.04.2024

O kancelarii

Kapituła Rankingu po raz kolejny doceniła naszą kancelarię. Tym razem jednak zdobyliśmy rekordową liczbę nagród:

  • Zostaliśmy uznani za najlepszą kancelarię w Polsce w kategorii Tworzenie dobrego prawa podatkowego – przede wszystkim za nasz udział w przygotowaniu projektu ustawy o fundacji rodzinnej i zaangażowanie w przyjęcie nowego prawa, a także za aktywne komentowanie zmian prawa podatkowego w mediach.
  • Zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii Wygrane przed sądami w sprawach podatkowych (VAT) – m.in. za doprowadzenie do wyroku NSA, w którym sąd przypomniał fundamentalną zasadę, że podatnicy nie ponoszą odpowiedzialności zbiorowej za akty przestępczości gospodarczej popełnione przez ich kontrahentów.
  • dr Jacek Matarewicz został uznany za najlepszego doradcę w zakresie Akcyzy – za doradztwo w prestiżowych sprawach i transakcjach, m.in. w sporze, którego rozstrzygnięcie ma znaczenie dla całej branży napojów słodzonych: wpłynęło na łańcuchy dystrybucji i zmieniło zasady rozliczania podatku cukrowego w Polsce.
  • Jędrzej Figurski zdobył rekomendację w kategorii Najlepsi doradcy (Międzynarodowe Prawo Podatkowe).
  • Adam Trawinski zdobył rekomendację w kategorii Najlepsi doradcy (CIT).

To kolejny rok z rzędu, kiedy ranking Rzeczpospolitej przyznaje nam czołowe miejsca wśród polskich kancelarii podatkowych. Ogromne gratulacje dla laureatów wymienionych indywidualnie i dla całego zespołu! Te nagrody pokazują, że Wasza praca i profesjonalizm są zauważane i doceniane.

18.04.2024

Dr Marta Mackiewicz nowym partnerem kancelarii. Pokieruje praktykami Technologii i Infrastruktury oraz Rozwiązywania Sporów

Czytaj

09.04.2024

Praktyki letnie dla studentów prawa 2024

Czytaj

04.04.2024

Majowe warsztaty dla studentów prawa

Czytaj

04.04.2024

Po raz kolejny będziemy na Prawniczych Targach Praktyk i Pracy

Czytaj