Kancelaria Ożóg Tomczykowski Partnerem Forum na Wzgórzach

16.07.2021

Pozostałe

30 września i 1 października 2021 r. odbędzie się pierwsze Forum na Wzgórzach Dylewskich skierowane do właścicieli i sukcesorów polskich firm rodzinnych. Kancelaria Ożóg Tomczykowski jest partnerem wydarzenia.

Pierwsze Forum na Wzgórzach to wydarzenie inaugurujące cykliczne spotkania, podczas których omawiane będą najważniejsze wyzwania związane z prowadzeniem firm rodzinnych. O tych zagadnieniach prelegenci będą mówić wprost, otwarcie nazywając napotykane w praktyce problemy i tworząc przestrzeń wymiany doświadczeń dla osób, które przeszkody te samodzielnie przezwyciężały budując wielopokoleniowy sukces rodziny.

Zaproszeni eksperci oraz goście paneli dyskusyjnych to praktycy mający świadomość jak ważna jest współpraca i wspólnota celów w rodzinnej firmie, a także posiadający wiedzę, w jaki sposób posługiwać się instrumentami mającymi zabezpieczać integralność majątku.

Wśród prelegentów forum są Paweł Tomczykowski i Anna Turska-Tomczykowska, Partnerzy Zarządzający Kancelarią Ożóg Tomczykowski. Podczas forum przedstawią oni dwa tematy: Ryzyka podatkowe w firmie rodzinnej u progu sukcesji – jak bezpiecznie nimi zarządzić, skupiając się na najistotniejszych z punktu widzenia właściciela i sukcesora ryzykach podatkowych oraz Fundacja rodzinna jako mechanizm do sukcesji, przedstawiając aktualny stan prac nad projektem ustawy oraz możliwości wykorzystania fundacji w procesie sukcesji.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Cena forum zawiera udział w spotkaniu wieczornym (30 września) oraz udział w forum (1 października).

Organizatorem Forum na Wzgórzach jest Puls Biznesu. Więcej informacji o forum na stronie wydarzenia. Zachęcamy do udziału i rejestracji!

15.07.2024

Reforma planistyczna może zablokować inwestycje na gruntach bez miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

Czytaj

12.07.2024

Z uproszczonego odrolnienia będzie można skorzystać najwcześniej w 2026 r.

Czytaj

19.01.2024

Obligatoryjny KSeF nie wejdzie 1 lipca

Czytaj

06.12.2023

Doradzaliśmy w transakcji sprzedaży 100% udziałów w spółkach Grupy Auto Wimar na rzecz Grupy Cichy-Zasada

Czytaj