Kancelaria Ożóg Tomczykowski doradcą Placeme.pl w pozyskaniu inwestora

20.05.2021

Pozostałe

Kancelaria Ożóg Tomczykowski reprezentowała Placeme.pl, młody polsko-portugalski start-up w pozyskaniu nowego inwestora w postaci funduszu bValue.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski zapewniła kompleksowe doradztwo prawne, które obejmowało m.in. wsparcie w negocjacjach z inwestorem i umożliwiło Placeme.pl pozyskanie 2 milionów złotych na rozwój dalszej działalności od funduszu.

Zespołem prawnym kierował adwokat Karol Sowa, partner kierujący praktyką Fuzji i Przejęć przy wsparciu adwokat Roksany Barysz.

Placeme.pl oferuje swoim klientom platformę, która na podstawie danych geoprzestrzennych dostarcza kompleksowych wskaźników o zachowaniu i natężeniu ruchu klientów w świecie offline, działań konkurencji oraz charakterystyce dowolnie dobranej lokalizacji. Wnioski z platformy placeme służą firmom z branż FMCG i Retail do optymalizacji inwestycji i marketingu.

bValue to jeden z najbardziej aktywnych na polskim rynku funduszy Venture Capital, który posiada już w swoim portfelu 20 spółek, a Placeme.pl było największą kwotowo inwestycją dokonaną przez bValue w ostatnich latach.

19.01.2024

Obligatoryjny KSeF nie wejdzie 1 lipca

Czytaj

06.12.2023

Doradzaliśmy w transakcji sprzedaży 100% udziałów w spółkach Grupy Auto Wimar na rzecz Grupy Cichy-Zasada

Czytaj

06.12.2023

Paweł Tomczykowski o fundacji rodzinnej: relacje z wydarzeń

Czytaj

01.12.2023

Paweł Tomczykowski o fundacji rodzinnej

Czytaj