Specjalista ds. finansów

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych klientów usługi najwyższej jakości, w kompleksowy sposób dostarczając im rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym.

Pracujemy z pasją. Dbamy o siebie nawzajem, dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo zarówno jako zespół, jak i indywidualnie.

Do Zespołu Kancelarii poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. FINANSÓW

GŁÓWNE ZADANIA:

  • wystawianie faktur sprzedażowych, korekt, not korygujących;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych w firmie;
  • bliska współpraca z Zarządem / Partnerami / Managerami Kancelarii;
  • ścisła współpraca z zewnętrznym biurem księgowo-rachunkowym;
  • bieżące monitorowanie spłat należności i ich windykacja;
  • obsługa rachunków bankowych, realizacja płatności;
  • cykliczne sporządzanie raportów finansowych i analiz dla Zarządu;
  • tworzenie zestawień dla klientów;
  • rozliczanie projektów i prac oraz kosztów projektów, a także ich refakturowanie;
  • monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów funkcjonujących wewnątrz firmy;
  • kalkulacja premii współpracowników;
  • opracowywanie dla klientów sprawozdań do Narodowego Banku Polskiego;
  • rejestr i archiwizacja umów z klientami;
  • rozliczanie czynszów za najem stanowisk oraz refakturowanie kosztów współpracowników;
  • dokonywanie przelewów opłat skarbowych i sądowych;
  • rozliczenia miesięczne przejazdów taxi;
  • praca na programie TFK (blokady, rozliczanie prac, dbanie o prawidłowe działanie systemu).

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;
  • opiekę medyczną;
  • kartę Multisport;
  • nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;
  • taras i strefę relaksu.

NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki – Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • 3-4 lata doświadczenia w dziale fakturowania/finansach/kontrolingu na podobnym stanowisku;
  • znajomość procesów rachunkowości finansowej i kontrolingu;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, wyciągania wniosków i ich prezentacji;
  • dbałość o szczegóły, terminowość;
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość systemu Time Frame Kancelaria, Symfonia lub E-Nova będą dużym atutem;
  • wysoka kultura osobista;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@tomczykowscy.pl lub klikając w poniższe okienko „APLIKUJ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” dostępnym pod

adresem: https://www.tomczykowscy.pl/kariera. Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Kancelarię Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a)

RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Wiśniewska

Dyrektor HR

Dyrektor HR

E: m.wisniewska@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00

Zamknij