Mamy przyjemność poinformować, że Kancelaria Ożóg Tomczykowski we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego utworzyła nowy program podyplomowy „Sukcesja w biznesie„, którego pierwsza edycja startuje już w październiku 2018 r.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej Kancelarii w prowadzeniu projektów sukcesyjnych, stworzyliśmy kompleksowy program doskonalący praktyczne umiejętności niezbędne do przejęcia przedsiębiorstwa rodzinnego oraz odniesienia sukcesu biznesowego w przyszłości. Studia adresowane są do wszystkich osób zaangażowanych w prowadzenie biznesu rodzinnego, które w przyszłości będą pełnić role związane z bezpośrednim zarządzaniem przedsiębiorstwem rodzinnym lub nadzorem właścicielskim.

Absolwenci studiów zdobędą niezbędną wiedzę na temat procesu sukcesji oraz zarządzania przedsiębiorstwem, a także w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, prawa, finansów oraz marketingu. Przygotujemy ich do roli przywódcy w organizacji, prowadzenia negocjacji, skutecznego komunikowania się, rozwiązywania konfliktów w przedsiębiorstwie rodzinnym i pracy zespołowej. Zdobytą wiedzę oraz umiejętności będzie można skonfrontować z doświadczeniami praktyków – przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie, a także sukcesorów biznesów. 

Program studiów znajduje się na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.