Rekomendowani w rankingu Rzeczpospolitej

16.04.2021

Media

Anna Turska-Tomczykowska oraz dr Jacek Matarewicz rekomendowani jako jedni z najlepszych doradców podatkowych w Polsce w XV edycji rankingu doradców podatkowych „Rzeczpospolitej”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym wyróżnieniu naszych doradców. 15 kwietnia 2021 r. został opublikowany prestiżowy ranking firm doradztwa podatkowego dziennika Rzeczpospolita. Anna Turska-Tomczykowska została rekomendowanym doradcą w kategorii „Międzynarodowe prawo podatkowe” a dr Jacek Matarewicz w kategorii „Akcyza”. Serdecznie gratulujemy!

Ponadto, nasza Kancelaria otrzymała dwie nagrody specjalne: za wsparcie pro bono przedsiębiorców w czasie COVID-19 oraz w zakresie tworzenia dobrego prawa. Obie nagrody mają dla nas ogromne znaczenie, ponieważ doceniają pracę całego Zespołu naszej Kancelarii, który w trudnym momencie początku pandemii COVID-19 w Polsce, zjednoczył się by działać na rzecz przedsiębiorców oraz osób i instytucji wspierających służbę zdrowia w walce z pandemią.

O naszym zaangażowaniu pro bono na rzecz przedsiębiorców pisaliśmy już w tekście „Pomagamy pro publico bono”, natomiast o zasadach odliczania darowizn przeznaczonych na rzecz walki z COVID-19 pisaliśmy w artykule „Pierwszy efekt naszych starań w zakresie zmiany prawa w związku z COVID-19”.

Serdecznie zachęcamy do ich lektury!

20.12.2023

Artykuł dla Rzeczpospolitej. Fundacja rodzinna: Małżeństwo to nie rodzina

Czytaj

19.12.2023

Artykuł dla Business Insider Polska: Siedem grzechów głównych przy tworzeniu fundacji rodzinnej

Czytaj

19.12.2023

Artykuł dla Forbes: Fundacja rodzinna a inwestycje nieruchomościowe

Czytaj

15.12.2023

Artykuł dla Rzeczpospolitej: Fundacja rodzinna – termin na zgłoszenie beneficjentów rzeczywistych

Czytaj