Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce zmieniła sposób funkcjonowania naszej kancelarii. W tej chwili próby dla wszystkich, komentujemy najnowsze zmiany w przepisach, wspieramy naszą ekspercką wiedzą media. Zaproponowane przez kancelarię zmiany w zakresie odliczania darowizn i VAT uwzględnione zostały w rządowym projekcie ustawy nowelizującej Tarczę Antykryzysową. W ramach akcji „Jesteśmy Razem. Pomagamy.” angażujemy się w działania na rzecz szpitali i przedstawicieli służby zdrowia, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. To czas ogromnej mobilizacji wszystkich naszych pracowników.

Mimo kryzysu i płynących ze świata negatywnych informacji, dzielimy się z Państwem informacją dla nas bardzo pozytywną. Dziennik Gazeta Prawna opublikował właśnie ranking kancelarii podatkowych, w którym po raz kolejny doceniono profesjonalizm i wiedzę naszych ekspertów.

  • Bartłomiej Biały zajął 1. miejsce w kraju w kategorii „PIT”,
  • Kancelaria Ożóg Tomczykowski zajęła 2. miejsce w kraju w kategorii „Spory podatkowe”,
  • Dr Jacek Matarewicz zajął 3. miejsce w kraju w kategorii „Akcyza”.

Drugie miejsce w Polsce w kategorii „Spory podatkowe” to zasługa ogromnej pracy zespołu: dr Jacek Matarewicz, dr Radosław Bulejak i Bartłomiej Senderowski.

Wszystkim naszym ekspertom gratulujemy!

Skontaktuj się z nami

dr Jacek Matarewicz

Partner I Praktyka VAT, Akcyzy, Cła i Postępowań Podatkowych

Lider Praktyki VAT, Akcyzy, Cła i Postępowań Podatkowych

E: j.matarewicz@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00, 661 975 552

Bartłomiej Senderowski

SENIOR ASSOCIATE

Senior Associate

E: b.senderowski@tomczykowscy.pl

T: + 48 22 480 81 00, + 48 885 505 411