Jest nam niezmiernie miło poinformować, że drugie wydanie publikacji „Podatki 2020” C.H. Beck zawiera specjalny komentarz ekspertów Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Paweł Tomczykowski, dr Jacek Matarewicz, dr Radosław Bulejak oraz Bartłomiej Senderowski, na prośbę wydawnictwa, skomentowali najważniejsze zmiany wynikające z regulacji COVID-19. 

Suplement kompleksowo omawia zmiany dokonane w prawie podatkowym (m.in. w ustawie o podatku od towarów i usług, ustawie o podatku akcyzowym, ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawie o podatku od spadków i darowizn), które są związane z licznymi nowelizacjami wprowadzonymi w ostatnim czasie w odpowiedzi na epidemię spowodowaną COVID-19. Suplement skierowany jest do osób zajmujących się prawem podatkowym lub mających styczność z tą dziedziną prawa, ale również do wszelkich osób, które borykają się z problemem w interpretacji nowo dodanych przepisów w prawie podatkowym.

Głęboko wierzymy, że przygotowane wyjaśnienia staną się pewnego rodzaju drogowskazem dla profesjonalistów oraz przedsiębiorców poszukujących informacji na temat regulacji dotyczących podatków, wprowadzonych przez ustawodawcę w trakcie trwania stanu epidemii. 

Skontaktuj się z nami

Paweł Tomczykowski

Partner Zarządzający I Prezes Zarządu

Partner Zarządzający, Prezes Zarządu

E: p.tomczykowski@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00, 601 917 630

dr Jacek Matarewicz

Partner I Praktyka VAT, Akcyzy, Cła i Postępowań Podatkowych

Lider Praktyki VAT, Akcyzy, Cła i Postępowań Podatkowych

E: j.matarewicz@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00, 661 975 552

Bartłomiej Senderowski

Associate

Associate

E: b.senderowski@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00