Z przyjemnością informujemy, że od marca 2018 r. do zespołu Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączył Paweł Stańczyk, Managing Associate. Paweł będzie zarządzać sześcioosobowym zespołem planowania podatkowego.

Paweł posiada  wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał pracując dla renomowanych firm consultingowych. W swojej praktyce zawodowej zajmował się zarówno prowadzeniem dużych projektów restrukturyzacyjnych (w tym również międzynarodowych), jak i bieżącym doradztwem w zakresie podatków dochodowych dla polskich przedsiębiorców.

Doradza podmiotom z różnych branż gospodarki, w tym w szczególności podmiotom z branży usługowej, handlowej (w tym FMCG), dystrybucyjnej oraz produkcji przemysłowej.

Autor licznych publikacji oraz artykułów z zakresu prawa podatkowego, a także prelegent na konferencjach poświęconych zagadnieniom podatkowym.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski powstała w 2003 roku i od tego czasu świadczy kompleksowe doradztwo podatkowo-prawne. Zespół Kancelarii to niemal 60 prawników oraz doradców podatkowych specjalizujących się w różnych dziedzinach. Kancelaria corocznie doceniana jest w rankingach branżowych. 

Skontaktuj się z nami