Newsletter

Zgoda na otrzymywanie newslettera Kancelarii Tomczykowski Tomczykowska

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem najbardziej aktualnych informacji o zmianach w przepisach prawnych i podatkowych, a także o organizowanych przez nasze kancelarie szkoleniach i wydarzeniach specjalnych, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.

  • Newsletter jest prowadzony wspólnie przez Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 93, Kancelarię Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 93 oraz Tomczykowski i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. K. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 93, którzy są „Współadministratorami” danych osobowych w rozumieniu ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO.
  • Uzupełnienie formularza zapisu do newslettera jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Współadministratorów Pani/Pana danych osobowych w celu wysyłki newslettera i otrzymywania materiałów publicystycznych, naukowych i promocyjnych, jak również informacji o organizacji wydarzeń takich jak szkolenia, warsztaty, konferencje itp. Wyrażona w ten sposób zgoda stanowi również akceptację (zgodę) na otrzymywanie od Współadministratorów informacji handlowych w rozumieniu przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną, które mogą zostać zamieszczone w przesyłanych materiałach lub wiadomościach, a przesyłane drogą elektroniczną (e-mail).
  • Jednocześnie informujemy, że zawsze może Pani/Pan zmienić swoją decyzję. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Dodatkowe informacje odnośnie sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w szczególności informacje o przysługujących Pani/Panu prawach, jak również danych kontaktowych do Współadministratorów znajdują się w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Informacje znajdujące się w otrzymanych materiałach nie stanowią porady prawno-podatkowej.