Kancelaria Ożóg Tomczykowski reprezentowała Code & Pepper sp. z o.o. , spółkę z branży IT specjalizującą się w szytych na miarę rozwiązaniach informatycznych dla sektora Fin-Tech (https://codeandpepper.com/), w transakcji przeniesienia zespołu składającego się z ponad trzydziestu inżynierów, informatyków oraz deweloperów na rzecz spółki w 100% zależnej od Smart Pension Ltd z siedzibą w UK (https://www.smart.co/). 

Doradztwo Kancelarii Ożóg Tomczykowski obejmowało kompleksowe wsparcie prawne oraz podatkowe w transakcji. Zespołem transakcyjnym kierował adwokat Karol Sowa, Lider Praktyki Fuzji i Przejęć a zespołem podatkowym radca prawny Bartłomiej Biały, Lider Praktyki Podatków Transakcyjnych.

W skład zespołu transakcyjnego wchodzili także adwokat Anna Skórka – Senior Associate w dziale Fuzji i Przejęć oraz doradcy podatkowi Wojciech Kotowski oraz Marta Czerwińska-Szczygieł.

Dziękujemy naszemu klientowi za okazane nam zaufanie a drugiej stronie transakcji życzymy powodzenia.

Dziękujemy też koleżankom i kolegom z kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, którzy doradzali firmie Smart Pension Ltd, za sprawną i fachową współpracę przy tej transakcji.

Skontaktuj się z nami

Karol Sowa

Partner I Praktyka Fuzji i Przejęć

Partner I Praktyka Fuzji i Przejęć

E: k.sowa@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00, 600 092 510

Bartłomiej Biały

Partner I Praktyka Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych

Partner I Członek Zarządu I Praktyka Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych

E: b.bialy@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00, 609 349 949