Bartłomiej Biały highly regarded w ITR Tax

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnej rekomendacji dla naszego eksperta. Prestiżowy międzynarodowy ranking World Tax wskazał Bartłomieja Białego jako jednego z rekomendowanych doradców podatkowych w kategorii „General Corporate Tax”.

Tym samym, Bartłomiej Biały, Partner w Kancelarii Ożóg Tomczykowski, odpowiedzialny za praktyki Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych, potwierdził swoją mocną pozycję jednego z najlepszych doradców podatkowych w Polsce. Nie jest to też pierwsza nagroda uzyskana przez naszego eksperta w tym roku. W marcu, zajął on 2 miejsce w Polsce w kategorii „PIT” w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Dziennika Gazeta Prawna”.

Ranking World Tax to międzynarodowy przewodnik po wiodących na świecie praktykach doradztwa podatkowego, w tym kancelariach prawnych i firmach księgowych. Publikowany co roku, World Tax jest kluczowym źródłem pomagającym firmom w znalezieniu specjalistycznego, najlepszego doradztwa podatkowego na całym świecie.eczne gratulacje! Dziękujemy naszym klientom za zaufanie!